لیزر اکساندرایت

لیزر الکساندرایت کندلا به واقع شاهکار صنعت تولید دستگاههای لیزر رفع موھای زائد دردنیا است دستگاه لیزر الکساندرایت ، دستگاه لیزری است که برای تولید طول موج ٧۵۵ نانومتر از سنگ جواهری بنام الکسا استفاده میکند . جواهر الکسا بعد از تحریک شدن توسط منبع انرژی قوی ، از خود اشعه لیزر سبز رنگ به طول موج ٧۵۵ نانومتر تولید میکیند . این طول موج بهترین و موثرترین طول موج برای رفع موههای زائد است ولی هر دستگاهی توانایی تولید دقیق این طول موج را ندارد . لیزر الکساندرایت کندلا یکی از بهترین انواع دستگاههای لیزر الکساندرایت موجود در درنیا است. کارخانه کندلا واقع در آمریکا تنها شرکتی است که از مرغوبترین نوع جواهر الکسا استفاده میکند و طی آزمایش هایی که توسط مرکز غذا و داروی آمریکا(FDA) انجام شده است این کیفیت بالا تضمین و تایید شده است به همین دلیل است که دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا جزء موثرترین و بالاترین دستگاه لیزر رفع موههای زاید دنیا قرار گرفته است.

چرا دستگاه الکساندرایت واقعی بدون درد است ؟

هنگامیکه شات انرژی تولید شده توسط دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا به سمت پوست تابیده میشود در پوست و مو جذب میشود چون میزان تراکم رنگدانه های تیره در مو چندین برابر رنگدانه های موجود در پوست است میزان گرما تولید شده در مو بسیار زیاد تر از پوست است و همین مورد باعث گرم شدن شدید فولیکول وریشه مو میشود و در این لحظه از بین رفتن موها را شاهد ھستیم . اما گرم شدن پوست هم به خاطر جذب انرژی توسط رنگدانه های موجود در لایه های پوست هم اتفاق می افتد و هر چه پوست تیره تر باشد میزان جذب انرژی و گرم شدن بیشتر آن وجود دارد . چون در همین لایه های پوست پایانه های رشته عصبی وجود دارد باعث ایجاد درد میشود و هر چه میزان گرم شدن لایه های پوست بیشتر باشد میزان درد ایجاد شده بیشتراست . نکته مهم اینجاست : اگر میزان انرژی لازم به سطح پوست تابانده نشود باعث سوختن کامل فولیکول مو نمیشود و اگر میزان انرژی لازم و کامل لیزر الکساندرایت کندلا 2017 قوی ترین و موثرترین دستگاه لیزر دنیا برای سوختن فولیکول مو تابیده بشود ولی توسط پوست هم جذب بشود و باعث گرم شدن پوست بشود، هم میزان درد بالا میرود و ھم احتمال سوختگی پوست وجود دارد پس راه حل چیست ؟
استفاده از سیستمهای سرما ساز یا COOLING جهت خنک کردن پوست است . سه مدل سیستم سرما ساز برای خنک کردن پوست هنگام لیزر وجود دارد :
مدل اول حالت تماسی است مثل دستگاھای که قبل از انجام لیزر ابتدا روی بدن ژل مالیده میشود و نوک دستگاه خنک است و ھمزمان با حرکت و تماس روی پوست باعث سرد و خنک شدن پوست میشود .
نوع دوم بصورت جریان ھوای سرد است که در این حالت یک سیستم سرما ساز چیزی شبیه کولر گازی قدرتمند باعث تولید ھوای سرد میشود که بصورت مداوم توسط یک لوله در کنار ھندپیس به سطح پوست برخورد میکند .
نوع سوم سیستم فوق پیشرفته و انحصاری DCD است که در دنیا فقط و فقط مخصوص دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا است و بصورت یک سیستم پیشرفته ثبت اختراع شده است. در این سیستم پاشیدن گاز سرد بصورت لحظه ای قبل از تابیدن نور لیزر به پوست است برای درک بھتر این سیستم یک مثال برایتان مطرح میکنم: زمانیکه به نواحی مختلف پوست بدنتان اسپری ھای ضد عرق میزنید در یک لحظه بسیار کوتاه باعث ایجاد یک شوک سرمائی بسیار قوی و شدید میشود که پوست ناگھان کرخت و کاملا بی حس میشود ولی گذرا و کوتاه است ، دقیقا در دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا ھمین اتفاق می افتد یعنی چند میلی ثانیه قبل از شات زدن نور لیزر با اسپری گاز خنک کننده باعث بی حسی کامل و موقت پوست میشود و ھنگامیکه نور لیزر به پوست برخورد میکند چون پوست کاملا سرد و بی حس شده است افراد اصلا احساس درد یا سوزشی حس نمیکند . درواقع این سیستم تکنولوژی پیشرفته و انحصاری مخصوص لیزر کندلا است که باعث خوشنامی و کسب رتبه در بین انواع دستگاھای لیزر نخست لیزر الکساندرایت کندلا 2017 قوی ترین و موثرترین دستگاه لیزر دنیا شده است . نکته بسیار مھم این است که مرکز پوست و موی بیمارستان رازی که مرجعیت و مرکزیت اصلی لیزر موھای زائد در ایران است از دستگاه ھای لیزر الکساندرایت کندلا بھره میگیرند و این مهمترین دلیل انتخاب این دستگاه توسط این مراکز درمانی معتبر است .

در ویدئو زیر نحوه لیزر الکساندرایت کندلا به خوبی نشان داده شده است

قیمت نواحی بدن با لیزر الکساندرایت کندلا 2017

ناحیه قیمت (به تومان)
پشت لب 10
چانه 10
پیشانی 10
خط ریش 20
زیرچانه (زیرگلو) 20
گونه 10
گردن 20
گردی صورت 50
زیربغل 40
بازو تا آرنچ 80
ساعد 60
روی دست 30
دست ها کامل 150
دور سینه (نپل) 20
وسط سینه 20
گودی کمر 50
شکم 50
خط ناف 20
نیم تنه جلو یا پشت 140-70
بیکینی با خط پشت 70
خط بیکینی 20
روی باسن 100
روی باسن(نیمه داخلی) 60
ران ها 160
ساق پا 140
پا کامل 240
روی پا و زانو 20
نیم تنه پایین کامل 350
پکیج طلایی(دورلب+زیربغل+بیکینی+ساعد+دست کامل+پاکامل) 400
کل بدن (زیربغل + بیکینی + نیپل + گودی کمر + خط ناف + دست کامل + پا کامل ) 450
فول بادی 650
پکیج استخری (بیکینی + خط بیکینی + زیربغل) 130
پکیج پریسان (صورت + زیربغل + بیکینی ) 150
پکیج کاربردی (زیربغل + بیکینی + لاین + ساعد + ساق پا ) 280

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آدرس : تهران - پونک اشرفی اصفهانی - بالاتر از همت نرسیده به پونک نبش کوچه طباطبایی ساختمان قائم واحد 13

021- 44 45 28 52 - 0919 0919 980