میکرودرم

میکرودرم چیست؟ در زمان های کهن در روم و یونان باستان پاکسازی پوست توسط پودر سنگ مرسوم بوده و پس از قرن ها در سال 1985 اولین دستگاه میکرودرم ابریژن ساخته و ثبت اختراع شد .
میکرودرم روشی است که در آن با استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن، نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده ای با سطح پوست در تماس قرار می گیرد و باعث پاکسازی سطحی در لایه های فوقانی مرده پوست شده و درضمن با یک مکش روی پوست باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و همچنین بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعال شدن سلول های فیبروبلاست گردیده و در نتیجه موجب ترمیم و طراوت پوست می شود.

موارد استفاده و فواید میکرودرم چیست؟

موارد ممنوع برای استفاده از میکرودرم کدامند؟

تعداد جلسات مورد نیاز و مراقبت های پس از هر جلسه درمانی

بنا به تشخیص پزشک معمولا تعداد جلسات 3 تا 6 جلسه جهت پاکسازی و جوانسازی پوست و نیز 8 تا 12 جلسه جهت از بین بردن پیگمانهای سطحی می باشد.

پس از هرجلسه درمانی تا 24 ساعت از شستشوی موضع با صابون ها و شامپوهای اسیدی یا قلیایی باید پرهیز نمود و از قرار گرفتن در برابر اشعه مستقیم خورشید بدون استفاده از کرم ضد آفتاب با SPF حداقل 40 خودداری نمود.

تا 72 ساعت پس از میکرودرم به هیچ وجه از مواد آرایشی ، دکولوره، لایه بردارهای سطحی ، اپیلاسیون و سایر مواد شیمیایی نباید استفاده کرد چرا که پوست نازک تر شده و در حال بازسازی خود است و میزان جذب مواد شیمیایی و داروها به شدت بالا بوده و ریسک عوارض احتمالی چندین برابر می شود .

در ویدئو زیر نحوه میکرودرم به خوبی نشان داده شده است

میکرودرم قیمت (به تومان)
میکرودرم همراه با ماسک 50

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آدرس : تهران - پونک اشرفی اصفهانی - بالاتر از همت نرسیده به پونک نبش کوچه طباطبایی ساختمان قائم واحد 13

021- 44 45 28 52 - 0919 0919 980